Top 10 Einbau Dunstabzugshaube 60cm Abluft – Okapy teleskopowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CIARRA

#ad

Wbudowany do zabudowy, filtr z węglem aktywnym CBCF002X2, 60 cm, obieg powietrza 370 m³/h, 2 stopnie oświetlenia LED, CIARRA CBCS6906D płaski okap kuchenny, płaski okap wyciągowy, kolor srebrny

#ad
CIARRA #ad - Oszczędzający miejsce płaski okap: płaski okap kuchenny o szerokości 60 cm, funkcjonalna konstrukcja pozwala na schowanie oszczędzając miejsce, praktyczna alternatywa dla małych pomieszczeń, gdy nie jest używana.

WyciĄgnia i wytrzymaŁa odpowiednia: wydech na zewnątrz rura dymowa i recyrkulacja z filtrem węglowym. Funkcja pamięci: wyciągnij płytę przesuwną, automatycznie wznowi poprzednie ustawienia prędkości i światła. Energooszczędny i przyjazny dla środowiska: cichy i energooszczędny okap kuchenny klasy energetycznej A może zaoszczędzić do 30% zużycia energii w porównaniu z modelami klasy C. 370 m³/moc ssania: duża moc ssania do 370 m³/silnik, oba poziomy intensywności tworzą idealne połączenie wydajności i łatwości użytkowania.

Wyposażony w filtr węglowy CBCF002X2 wchodzi w zakres dostawy. Elastyczna instalacja: dzięki dwóm możliwościom mocowania można elastycznie zdecydować, gdzie chcesz zamontować nowy okap: można go łatwo zamontować na ścianie nad blatem roboczym lub pod szafką wiszącą.
MarkaCIARRA #ad
ProducentCIARRA #ad
Wysokość7.87
Długość23.62
Waga16.31
Szerokość17.83
Numer częściCBCS6906D
ModelCBCS6906D
Gwarancja2.

2. Neff

#ad

Neff D46ED52X1 okap kuchenny do zabudowy / płaski okap kuchenny N50 / 60 cm / powietrze wylotowe lub termoobieg / klasa efektywności energetycznej A / srebrny metalik

#ad
Neff #ad - Wyciąg lub obieg powietrza: w przypadku neff dostępne są wszystkie odpływy również do pracy z obiegiem powietrza. Wymiary niszy szer. Metalowy filtr tłuszczu: metalowe filtry tłuszczu okapu można wygodnie wyjąć i umyć w zmywarce do naczyń.

Potrzebujesz tylko jednego zestawu startowego, który zawiera filtr z węglem aktywnym. Intensywny poziom zwiększa wydajność wentylatora przy silnej parze grzewczej. Efficientdrive: dzięki nowej technologii silnika okap kuchenny jest przyjemnie cichy i energooszczędny. Oświetlenie led: zintegrowany okap kuchenny zapewnia dobre oświetlenie podczas gotowania dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED.

X gł. Płaski okap neff to idealne rozwiązanie do kuchni, w których przestrzeń chce być sprytnie wykorzystana i nadaje się do montażu w szafce górnej. W cm: 52, 4 x 29, 0 Okap kuchenny jest przyjemnie cichy i wysuwany do działania, w przeciwnym razie jest niewidoczny.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość16.77
Długość11.42
Waga22.05
Szerokość23.54
Numer częściD46ED52X1
ModelD46ED52X1
Gwarancja2 jahre.

3. Comfee

#ad

4 prędkości, oświetlenie LED, czarny, COMFEE Okap kuchenny A+++ 60 cm obieg i wywiew, CHW 7.6M77A3 650 m³/h okap kuchenny z 1 filtrem węglowym, okap ścienny, sterowanie dotykowe, szkło Inox

#ad
Comfee #ad - X 500 mm z regulowanym kominem od 448 mm do 783 mm. Dzięki innowacyjnemu sterowaniu gestami czterema poziomami mocy i oszczędnym oświetleniem LED można intuicyjnie sterować tylko jednym ruchem ręki. Mocny okap kuchenny 650 m³/hwysokiej jakości okap kuchenny z 4-stopniowym wentylatorem wyciągowym zapewnia wyciąg do 650 m³/h, podczas gdy ogólny poziom hałasu pozostaje niski.

Wymiary produktu: 600 mm szer. 5-warstwowy filtr aluminiowy wielokrotnego użytku5-warstwowy filtr aluminiowy skutecznie usuwa tłuszcz i zapachy gotowania. Silnik bldc - silnik premium bldc o efektywności energetycznej A+++ zapewnia wyższą moc odciągu przy niższym zużyciu energii dzięki technologii Smart IC.

Sterowanie gestem/dotykiemhigieniczne, szybkie i praktyczne. Doskonałe do wszystkich typów mieszkań. Ponadto jest łatwy do zdjęcia i nadaje się do mycia w zmywarce, zawsze zachowuje optymalną wydajność. Podwójny tryb instalacji i regulowany kominwszystkie obudowy i rozmiary ze stali nierdzewnej idealnie pasują do wbudowanej szafy i oszczędzają miejsce.
MarkaComfee #ad
ProducentComfee #ad
Wysokość21.65
Długość19.69
Waga24.25
Szerokość23.62
Numer częściCHW 7.6M77A3
ModelCHW 7.6M77A3
Gwarancja1 rok

4. Klarstein

#ad

Płaski klosz, aluminiowy filtr, wentylacja wylotowa/obiegowa, okap kuchenny o szerokości 60 cm, do zabudowy, oświetlenie, Klarstein Vinea wysuwany okap kuchenny o maks. wydajności 610 m³/h

#ad
Klarstein #ad - Praktyczny: szczególnie w niszach kuchennych i małych kuchniach okap kuchenny Vinea rozwija swoją skuteczność, ponieważ jest praktyczny i nieskomplikowany do zamontowania na szafkach podszafkowych i regałach. Filtr z węglem aktywnym: inteligentna konstrukcja i zmienny montaż Klarstein Vinea wyróżnia się jeszcze jedną cechą: dzięki opcjonalnie dostępnemu filtrowi z węglem aktywnym możliwa jest konwersja na tryb obiegu.

Zapewnia przyjemny zapach podczas gotowania: podszafkowy okap kuchenny Klarstein Vinea. Atwe czyszczenie: aby chronić wnętrze okapu kuchennego i kanał wylotowy przed zanieczyszczeniami, Vinea posiada dwa wymienne filtry przeciwtłuszczowe z aluminium, nadające się do mycia w zmywarce.

Dzięki swojej energooszczędnej konstrukcji Vinea zapewnia oszczędność energii i cichą pracę. Oszczędność: przy tym natężenie powietrza wylotowego dolnej osłony parasola można regulować za pomocą trzech poziomów mocy. Lampa halogenowa: dla głębokich spojrzeń w tajemnice duszenia, wysuwana płaska osłona ekranu jest wyposażona w dwa włączane światła halogenowe.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość11.02
Długość12.4
Szerokość23.62
Numer częściKVIS-2100-cvh

5. FIREGAS

#ad

Tryb obiegu lub powietrza wylotowego, przepływ powietrza 345,3 m³/h, 2 stopnie, z, zintegrowany okap kuchenny do zabudowy 60 cm, sterowanie przełącznikiem dźwigienkowym, FIREGAS Płaskie okapy kuchenne

#ad
FIREGAS #ad - Atwy w użyciu: łatwa obsługa: 2 poziomy prędkości, wystarczy przełączyć przełącznik pokrywy, z przełącznikiem dźwigienkowym po obu stronach, aby zmienić bieg i włączyć światło.

Wyciągnij płytę przesuwną, aby zwiększyć powierzchnię zbierania dymu i nie pozwolić na ucieczkę dymu. Super absorpcja: dzięki maksymalnemu przepływowi powietrza 345, 3 m³/h okap szybko wchłania powstały dym i sprawia, że kuchnia pozostaje świeża i czysta. Oświetlenie led: 2 w led zapewnia idealne oświetlenie płyty grzewczej przy bardzo niskim zużyciu energii. Kratka filtrująca: zdejmowana kratka filtrująca do regularnego czyszczenia. Przemyślane wzornictwo: płaskie okapy kuchenne firmy firegaS idealnie nadają się do kuchni o niewielkiej ilości miejsca i są niewidoczne, gdy nie są używane, co czyni je estetycznymi i oszczędzającymi miejsce.
MarkaFIREGAS #ad
ProducentFIREGAS #ad
Wysokość8.86
Długość11.81
Waga13.01
Szerokość23.43
Numer częściFGS-ESH04S60AC
ModelFGS-ESH04S60AC
Gwarancja1 rok gwarancji producenta.

6. Klarstein

#ad

Timer, panel dotykowy, Klarstein Mariana Neo 60 okap kuchenny, okap teleskopowy, szklany front, termoobieg i wywiew, 60 cm, okap kuchenny, 640 m³/h, LED, EEK A, wyświetlacz LCD, biały, płaski ekran

#ad
Klarstein #ad - Stylowy: ukryty na przykład za regałem na przyprawy wydobywa się tylko przeszklony front pod szafką. Wszechstronność: oczywiście mariana Neo 60 można używać jako osłony powietrza wywiewanego lub odprowadzającego.

Obsługa odbywa się za pomocą przejrzystego panelu dotykowego z wyświetlaczem LC. Wyświetlacz lc: dzięki temu zawsze stworzysz odpowiednie warunki oświetlenia w Twojej kuchni. Moc: ukryta moc: wysuwana płaska osłona klarstein mariana neo 60 przekonuje dużą wydajnością powietrza wylotowego do 640 m³/h w 3 stopniach mocy i dowolnie regulowaną temperaturą światła w zakresie od 3200 do 6500 K.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość1.97
Długość11.81
Waga28.66
Szerokość23.62
Numer częściCGCH3-Mariana-Neo60S

7. FIREGAS

#ad

Energooszczędne okapy kuchenne, silnik bezszczotkowy, FIREGAS Okap 60 cm do zabudowy, stal nierdzewna, powietrze wylotowe i obiegowe, energooszczędny, 3 stopnie

#ad
FIREGAS #ad - Atwy montaż: instrukcja instalacji i rysunki instalacji znajdują się w pakiecie, dzięki czemu można go zainstalować samodzielnie, co oszczędza pieniądze i czas. Przyciski i oświetlenie: przyciski z 3 regulowanymi prędkościami i 2 okrągłymi diodami LED o mocy 1, 5 W, aby zapewnić widoczność środowiska gotowania.

Oszczędność energii: ten okap kuchenny jest wyposażony w silnik bezszczotkowy, który zużywa 16 kWh energii rocznie, co pozwala zaoszczędzić ponad połowę energii w porównaniu z tradycyjnym silnikiem tego samego modelu, co oszczędza energię i pieniądze. Niski poziom hałasu: dzięki maksymalnemu przepływowi powietrza 220 m³/h i silnikowi bezszczotkowemu okap kuchenny w normalnej pracy jest głośny maksymalnie 68 decybeli, a tym samym 2-5 decybeli cichszy niż inne okapy kuchenne tego samego modelu.

Wytrzymały i trwały: pokrywa jest wykonana z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, która jest jednocześnie lekka i trwała.
MarkaFIREGAS #ad
ProducentFIREGAS #ad
Wysokość3.94
Długość18.9
Szerokość23.43
Numer częściFGS-ESF23A1260AC
ModelFGS-ESF23A1260AC
Gwarancja1 rok gwarancji producenta.

8. Bauknecht

#ad

Bauknecht DBAH 65 LM X okap kuchenny płaski klosz / 60 cm / nadaje się do pracy z wywiewem i obiegiem powietrza / 85,8 kWh / LED / 3 poziomy mocy / klasa efektywności energetycznej D

#ad
Bauknecht #ad - Oświetlenie kuchenki LED, 2 x 3 W. Nadaje się do pracy z obiegiem wylotowym i obiegowym. Roczne zużycie energii: 85, 8 kWh. Poziom hałasu podczas pracy w trybie wywiewu: min. X szer. 1 wydajny silnik wentylatora, 3 poziomy mocy. Moc dmuchawy w trybie wywiewu: maks. Wymiary zewnętrzne wys. 62 db/A. Sterowanie za pomocą przycisku krótkiego skoku. Normalny poziom 448 m³/h. Okap płaski, do montażu w górnej szafce z płaskim pokryciem parasola. X gł. 396 x 598 x 282 mm. Klasa efektywności energetycznej D. 48 – maks.
MarkaBauknecht #ad
ProducentBauknecht #ad
Wysokość15.59
Długość11.81
Waga2.2
Szerokość23.54
Numer częściDBAH 65 LM X
ModelDBAH 65 LM X
GwarancjaNie.

9. Klarstein

#ad

Z aluminium, przepływ powietrza 305 m³/h, wydajne okapy ścienne z diodami LED i dotykowymi kontrolami, Klarstein Okap kuchenny 60 cm, cichy okap kuchenny, z filtrem nadającym się do mycia w zmywarce

#ad
Klarstein #ad - Dzięki temu wyciągowi łatwo jest ustawić odpowiednią prędkość do Twoich potrzeb gotowania. Dzięki wysokiej wydajności odtłuszczania i nadającym się do mycia w zmywarce filtrowi aluminiowemu nasze okapy kuchenne fachowo pochłaniają tłuszcz i zapachy.

Szybka instalacja: montaż tego okapu kuchennego jest tak łatwy, jak przestrzeganie przepisu. Z 4 trybami: dzięki wydajnemu przepływowi powietrza 305 m³/h i 4 trybom nasz okap filtruje opary i zapachy dla lepszej jakości powietrza. Atrakcyjne i sprytne wzornictwo: dzięki eleganckiemu wzornictwu ten okap kuchenny pasuje do każdej kuchni i wygląda elegancko dzięki dyskretnemu wzornictwu. Przydatny i wydajny: nasz okap kuchenny z powietrzem wylotowym jest łatwy w obsłudze dzięki prostemu i responsywnemu panelowi sterowania.

Ponadto ten okap kuchenny jest cichy, dzięki czemu nie przeszkadza Ci podczas gotowania. Ponadto wysokiej jakości oświetlenie LED oświetla Twoje umiejętności gotowania bez oślepiania. Zmniejsza tłuszcz: tłuszcz może gromadzić się niezauważalnie i stanowi poważne ryzyko pożaru. Dołączamy instrukcję montażu może nie być dostępna w języku polskim, dzięki czemu możesz szybko i bezpiecznie zamontować nasze okapy kuchenne.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość11.42
Długość23.46
Szerokość12.28
Numer częściCGCH3-Viola-60 BK

10. Neff

#ad

Neff D46ED22X1 okap kuchenny do zabudowy / płaski okap kuchenny N50 / 60 cm / powietrze wylotowe lub obieg / srebrny metalik

#ad
Neff #ad - Wiatło led: zintegrowany okap kuchenny zapewnia dobre oświetlenie podczas gotowania dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED. Intensywny poziom zwiększa wydajność wentylatora w przypadku silnej pary grzewczej.

Potrzebujesz tylko zestawu startowego, który zawiera filtr z węglem aktywnym. Okap kuchenny jest przyjemnie cichy i wysuwany do pracy, w przeciwnym razie jest niewidoczny. X gł. Metalowy filtr tłuszczu: metalowe filtry tłuszczu okapu kuchennego można wygodnie wyjąć i umyć w zmywarce do naczyń. Wymiary wnęki szer. W cm: 52, 6 x 29, 0 Płaski daszek neff idealnie nadaje się do kuchni, w których miejsce ma być mądrze wykorzystane i nadaje się do montażu w górnej szafce.

Powietrze wywiewane lub obiegowe: w neff dostępne są wszystkie odciągi do cyrkulacji powietrza. Efficientdrive: dzięki nowej technologii silnika okap kuchenny jest przyjemnie cichy i energooszczędny.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość7.99
Długość11.42
Waga17.64
Szerokość23.54
Numer częściD46ED22X1
ModelD46ED22X1
Gwarancja2 lata.