Top 10 Gardinenstange 150cm Lang – Karnisz pojedynczy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. deco-raum

#ad

Bieg wewnętrzny, prostokątny, 150 cm, Deco-Raum Karnisz na wymiar, mocowanie sufitowe, zasłona panelowa, karnisz wewnętrzny do zasłon, czarny, wspornik sufitowy

#ad
deco-raum #ad - Wsporniki sufitowe mają wysokość 3 mm. Uwaga: karnisze lub karnisze powinny być szersze niż okno! Dlatego należy koniecznie zwrócić uwagę na to, aby śruby i kołki rozporowe były odpowiednie do właściwości ściany.

Należy pamiętać, że ślizgacze nie wchodzą w zakres dostawy. Należy pamiętać, że ślizgacze nie wchodzą w zakres dostawy. Do tego zestawu polecamy ślizgacze X lub Clic 6 mm. Wskazówka: szyna ma kanał o średnicy 6 mm. Drążek do zasłon ma długość do 210 cm w jednym kawałku. W odstępach 10 cm. Od długości 220 cm w zestawie znajduje się dodatkowy wspornik i łącznik.

Szyna ma kanał o średnicy 6 mm. Atwy i szybki montaż, 5 cm i głębokość 1, zaślepki i materiały montażowe wchodzą w zakres dostawy. Wewnętrzny profil pionowy ma wysokość 3, 4 cm. Do tego zestawu polecamy ślizgacze X lub Clic 6 mm. Wykonanie na wymiar: karnisz wewnętrzny o jakości handlu specjalistycznego na wymiar, do wyboru długości 60 cm min i 400 cm maks.
Markadeco-raum #ad
Producentdeco-raum #ad
Wysokość59.06
Długość1.38
Szerokość59.06
Numer części1610
ModelLoft

2. YAJUXIU

#ad

Karnisze do okien od 66 do 120, karnisz do użytku na zewnątrz, Przemysłowy karnisz, czarny karnisz, karnisz 2,5 cm, rustykalny karnisz,, karnisz wiszący

#ad
YAJUXIU #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych produktów, który jest zaangażowany w dostarczanie produktów najwyższej jakości, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy. Zapewnienie jakości produktu: jako profesjonalny producent markowych sprzedawców karniszy mamy profesjonalny zespół wsparcia, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem Amazon, a także wyjątkowych usług posprzedażnych.

Czarny karnisz: uchwyt sufitowy i uchwyt ścienny mogą zaspokoić różne potrzeby. Przemysłowy karnisz 2, 5 cm - karnisz yajuxiu umożliwia sterowanie światłem w największym zakresie i może być dekorowany w różnych stylach dekoracyjnych. Ustaw lekko zaślepkę, aby znaleźć idealną pozycję do instalacji. Atwa instalacja: karnisze i uchwyty yajuxiu outdoor są łatwe w montażu, w zestawie znajduje się również sprzęt i obszerna instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, aby ułatwić instalację.

Dekoracyjne karnisze - czarny karnisz jest zwijany, niezależnie od tego, można go łatwo dopasować do montażu na ścianie/suficie, od 76 cm do 30 cm, salonie, może obsługiwać różne okna o różnych rozmiarach, czy jest to okno w kuchni, sypialni czy jadalni, aby uniknąć przeszkód. Odkręć drążek od zaślepki, aby zawiesić go na zasłonach lub na nim.
MarkaYAJUXIU #ad
ProducentYAJUXIU #ad
Wysokość1
Długość120
Waga4.05
Szerokość1

3. MERJULAN

#ad

Od 30 do 84 cm, rustykalny karnisz do okien, ścianka działowa, MERJULAN Przemysłowy karnisz, karnisz do użytku na zewnątrz, karnisz 1", czarny, 30 do

#ad
MERJULAN #ad - Regulowana długośćkarnisz można dopasować do okien o szerokości od 76 do 200 cm, co czyni go wszechstronnym wyborem do większych rozmiarów okien. Stabilny i trwały - wyprodukowany z wysokiej jakości metalu, ten czarny, wytrzymały karnisz jest wystarczająco mocny, aby utrzymać ciężkie zasłony i zasłony.

Elastyczna instalacja dzięki możliwości montażu na ścianie lub suficie, ten wytrzymały karnisz oferuje różnorodne możliwości instalacji, które odpowiadają Twoim potrzebom. Kompletny zestaw - ten zestaw karniszy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zainstalowania i zawieszenia zasłon, w tym drążek, uchwyty i końcówki. Atrakcyjny design: eleganckie czarne wykończenie nadaje temu karniszowi nowoczesny i polerowany wygląd, który pasuje do każdego wnętrza.
MarkaMERJULAN #ad
ProducentMERJULAN #ad
Wysokość1
Długość86
Szerokość1

4. Amazon Basics

#ad

-

#ad
Amazon Basics #ad - Na końcach przedłużone, aby zwiększyć prywatność, blokować światło boczne i zmniejszyć hałas z zewnątrz i przeciąg. Karnisz do zasłon zaciemniających o średnicy 1, 59 cm. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i niklu. Cznie z materiałem mocującym i instrukcją.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość4
Długość27.25
Waga0.31
Szerokość4
Numer części244242-038-A60
Model244242-038-A60

5. Eiiv7Panda

#ad

167 cm do 305 cm, karnisz, karnisz do użytku na zewnątrz, rustykalne firanki, Eiiv7Panda Eiiv7Panda przemysłowy karnisz 1", karnisz do okien, czarny karnisz

#ad
Eiiv7Panda #ad - Odkręć drążek od zaślepki, aby powiesić go na zasłonach lub na nim. Dożywotnia gwarancja oferujemy dożywotnią bezpłatną wymianę lub zwrot pieniędzy w przypadku problemów z naszymi produktami.

Dwa rodzaje instalacji: uchwyt ścienny i sufitowy spełniają różne zastosowania. Styl przemysłowy: stylowo uzupełnij swoje zabiegi okienne dzięki temu regulowanemu karniszowi, który ma industrialny i rustykalny design. Bardziej rozsądne wzornictwo: możesz łatwo dopasować końcówkę, aby znaleźć idealną pozycję do instalacji. Do ciężkich zasłon: wytrzymała konstrukcja stalowa i średnica drążka 5/8 cala do cięższych materiałów.
MarkaEiiv7Panda #ad
ProducentEiiv7Panda #ad
Wysokość1.97
Długość16.93
Waga4.45
Szerokość1.97
Numer częściFBA-FaLan-32-144"-BiaoZun-DE
ModelFBA-FaLan-32-144"-BiaoZun-DE

6. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics Podwójna zasłona do zasłon zaciemniających, od 122 do 224 cm, nikiel

#ad
Amazon Basics #ad - Nośność: do 9, 07 kg. Drążek do zawieszenia zasłon zaciemniających. X szer. Zawiera podwójny karnisz, materiał mocujący śruby i kołki oraz instrukcję montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Nie w języku niemieckim. Drążek z regulacją długości od 122 do 224 cm do różnych rozmiarów okien. X wys. Wymiary produktu: 233 x 8, 3 x 5, 7 cm dł. Dzięki średnicy 1, 6 cm nadaje się również do średnio ciężkich materiałów. Wykonany z nierdzewnego metalu z powierzchnią niklową dla długotrwałej wytrzymałości. Zakrzywione na obu końcach, dzięki czemu zasłony otaczają okno od jednego końca do drugiego i zatrzymują światło, jednocześnie izolując pomieszczenie.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość2.25
Długość88
Waga2.6
Szerokość3.25
Numer części1016099-765-A60
Model1016099-765-A60

7. Gardinia

#ad

Czarno-matowy, 1-cylindrowy, metal, Gardinia 32980 zestaw karniszy, Ø 19 mm, 160 cm

#ad
Gardinia #ad - Stylowy, 2 wsporników z metalową płytą montażową długość 7, kompletny zestaw składający się z karnisza Ø 19 mm, metalowe gałki końcowe, wszystkie elementy montażowe w zestawie, 5 cm, pierścienie do zasłon dostępne oddzielnie.

15-20 cm poza niszą okienną. Stabilny zestaw karniszy dla domowej atmosfery: kompletny zestaw z wytrzymałego metalu, dopasowane elementy o szlachetnym wzornictwie. Wskazówka dotycząca montażu: montaż wspornika ok. Zakres dostawy: 1 zestaw karniszy gardinia "cylindryczny", 2 gałki końcowe, wraz z materiałem mocującym, 5 cm, 2 wsporniki długość: 7, metal, karnisz długość: 160 cm, czarno-matowy.

Atwy montaż: przykręcenie płyt montażowych do ściany, nałożenie końcówek na końce karnisza, wsunięcie pierścieni sprzedawane oddzielnie na drążek, mocowanie płyt osłonowych i wsporników, przykręcenie drążka do wsporników.
MarkaGardinia #ad
ProducentGardinia #ad
Wysokość1.55
Długość29.14
Waga2.2
Szerokość1.55
Numer części32980
Model32980

8. Amazon Basics

#ad

Nikiel, 91,4-182,9 cm, jadalni, do sypialni, salonu lub kuchni, Amazon Basics Karnisz z płaską końcówką – wysuwany

#ad
Amazon Basics #ad - Wszechstronne zastosowanie: idealnie nadaje się do zastosowania w sypialni, salonie, jadalni, pokoju gościnnym, biurze lub w kuchni. Regulowany karnisz w rozmiarze: karnisz w kolorze niklu kolor: srebrny można rozsunąć w zakresie od 91, 4 do 182, 9 cm i posiada końcówki.

Idealny do cięższych zasłon: lekki 907 g, 5 cm może pomieścić materiały do 9, ale mimo to wytrzymały karnisz o średnicy 2, 9 kg. Regulowana odległość od ściany: dołączony uchwyt ścienny z regulowaną odległością od ściany zapewnia optymalne rezultaty zawieszenia karnisza. Atwa instalacja: ten karnisz z wysuwaną konstrukcją jest dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi elementami mocującymi w tym śrubami i kołkami oraz łatwą do zrozumienia instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Z płaskimi końcówkami: karnisz amazon basics posiada dekoracyjne płaskie końcówki na obu końcach, które zapewniają równowagę optyczną i utrzymują zasłony bezpiecznie na wysuwanym karniszu.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość0
Długość28.35
Waga2
Szerokość1.47
Numer części1008756-410-A60
Model1008756-410-A60

9. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics Wysuwany karnisz z płaską końcówką – bardzo długi, do sypialni, jadalni, nikiel, 182-365 cm, salonu lub kuchni

#ad
Amazon Basics #ad - Dzięki średnicy 2, 5 cm nadaje się również do ciężkich materiałów; nośność: do 9, 9 kg. In. Dostawa łącznie z elementami mocującymi, m. Za pomocą dołączonego uchwytu ściennego można indywidualnie dopasować szerokość w celu uniknięcia zablokowania lub utworzenia dodatkowego miejsca pomiędzy ścianą a panelem okna. Ruby, kołki i instrukcja montażu. Dekoracyjne płaskie końcówki po obu stronach zapewniają zrównoważony wizualny wygląd. Regulowana długość karnisza nickeñl; możliwość przedłużenia od 182 do 356 cm.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość0
Długość148.5
Waga3.2
Szerokość3.6
Numer części1008757-410-A60
Model1008757-410-A60

10. Amazon Basics

#ad

Od 182 do 365 cm, czarny, Amazon Basics Karnisz z zaślepkami, wysuwany

#ad
Amazon Basics #ad - Ruby, kołki i instrukcja montażu. Dostawa łącznie z elementami mocującymi, m. Dekoracyjne płaskie końcówki po obu stronach zapewniają zrównoważony wizualny wygląd. Dzięki średnicy 2, 5 cm nadaje się również do ciężkich materiałów; nośność: do 9, 9 kg. Karnisz o regulowanej długości w kolorze czarnym; możliwość przedłużenia od 182 do 356 cm. Za pomocą dołączonego uchwytu ściennego można indywidualnie dopasować szerokość w celu uniknięcia zablokowania lub utworzenia dodatkowego miejsca pomiędzy ścianą a panelem okna. In.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość3.7
Długość52
Waga3.2
Szerokość8.1
Numer części1008757-040-A60
Model1008757-040-A60