Top 10 robot Vacuum Mop – Roboty sprzątające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HONITURE

#ad

Q6 Pro 3500 Pa z nawigacją laserową, czas pracy 250 min, idealny do sierści zwierząt,, sterowanie aplikacją, robot odkurzający z funkcją wycierania, HONITURE Robot odkurzający ze stacją odsysającą

#ad
HONITURE #ad - Odkurzacz robot obsługuje zamiatanie, wycieranie i odkurzanie dzięki 4 trybom czyszczenia, czyszczenie plam i czyszczenie krawędzi. Wycieranie w kształcie litery Y jest czystsze i bardziej wydajne. Akumulator 5200 mah i automatyczne ładowanie - odkurzacz automatyczny q6 pro jest wyposażony w akumulator 5200 mAh, który obsługuje samoczyszczenie do 250 minut i czyszczenie 400 metrów kwadratowych.

Odkurzacz z funkcją wycierania może pomieścić pięć kart, dzięki czemu można szybko wyświetlić mapę podłogi, którą potrzebujesz do czyszczenia. Najnowsza nawigacja laserowa lds i 26 czujnikówrobot ssący i wycierający wyposażony w najnowszą technologię nawigacji lds lidar-Navigation główna różnica w porównaniu z innymi produktami laserowymi do wykrywania i 26 czujników. Pożegnaj się z śmierdzącymi pojemnikami i swędzącymi nosami – idealny dla rodzin ze zwierzętami domowymi i dziećmi. Nasza obsługa posprzedażowa czekamy na Państwa kontakt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Duże mieszkanie lub wielopoziomowe mieszkanie nadają się również do zastosowania - robot odkurzający honiture q6 pro może dostosować czyszczenie do różnych pomieszczeń: kliknij mapę, aby wybrać pomieszczenie do czyszczenia i ustawić różne ilości ssania i wody.

Odkurzacz automatyczny jest ponadto wyposażony w automatyczną podstawę czyszczącą ze wskaźnikiem LED, który informuje o stanie odkurzania i ładowania. Zamiatanie, selektywne czyszczenie, wycieranie i odkurzanie 3 w 1: robot odkurzający z funkcją wycierania honiture q6 pro jest wyposażony w elektronicznie sterowany zbiornik na wodę, w tym automatyczne czyszczenie, który może automatycznie regulować trzystopniową ilość wody.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość5.26
Długość13.2
Waga7.72
Szerokość13.2
Numer częściQ6 Pro
ModelQ6 Pro

2. Tikom

#ad

Wi-Fi, dywanów, 14 stref No-Go, nawigacja LiDAR, samoładowanie, Tikom L9000 robot odkurzający z funkcją wycierania, idealny do sierści zwierząt, robot odkurzający 4000 Pa, twardych, maks. 150 min

#ad
Tikom #ad - Oferujemy obsługę klienta 24/7. Produkt jest dostarczany z 12-miesięczną gwarancją. 1. Co otrzymasz: robot ssący x 1, 1 x szczotka do czyszczenia, 1 x zapasowa gąbka hepa i gąbka, 1 x przezroczysta pokrywa pojemnika na kurz, pojemnik na kurz i zbiornik na wodę 2 w 1, 4 x szczotka boczna, 2 x instrukcja szybkiego uruchomienia, 1 x zapasową ściereczkę, 1 x adapter sieciowy, 1 stację ładującą, 1 x uchwyt na ściereczkę, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

2 w 1 wycieranie i odkurzanie: odkurzacz i mop l9000 jest wyposażony w najnowszą technologię wycierania i jest wyposażony w elektronicznie sterowaną pompę wodną i regulowany 3-stopniowy wyrzut wody, dzięki czemu możesz cieszyć się całkowicie czystym domem pojemnik na kurz: 300 ml, zbiornik na wodę: 250 ml. Nawigacja lidar tworzy dokładne mapy, dzięki czemu nie musisz powtarzać procesu mapowania za każdym razem, a L9000 może pomieścić do 5 kart.

Wygodna aplikacja / sterowanie głosem: dostosuj swoje czyszczenie za pomocą aplikacji tuya smart, czyszczenie określonych pomieszczeń, ustawiając moc ssania/wylot wody, ustawianie wirtualnej ściany i ustawiając strefę "No Go". Nadaje się do twardych podłóg, płytek, podłóg drewnianych i dywanów z niskim runem. Może również łączyć się z alexa i google Home obsługuje tylko Wi-Fi 2, wybierając rodzaje czyszczenia, 4 GHz. Ulepszone czujniki pomagają robotowi unikać przeszkód i stromych zboczów. 4000 pa.
MarkaTikom #ad
ProducentTikom #ad
Wysokość3.66
Długość12.6
Waga6.17
Szerokość12.6
Numer częściL9000
ModelL9000

3. Tikom

#ad

Samoładowanie, nawigacja LiDAR, idealny do sierści zwierząt, twardych, 14 stref No-Go, maks. 150 min, Wi-Fi, Tikom L9000 robot odkurzający z funkcją wycierania, robot odkurzający 4000 Pa, dywanów

#ad
Tikom #ad - Duża moc ssania: w porównaniu z innymi robotami, duża moc ssania 4000 pa ułatwia czyszczenie tego robota odkurzającego. Czas pracy 150 minut i samoładowanie: większa pojemność baterii może obsługiwać 150 minut, że produkt jest bezpieczny i trwały, gdy jest w trybie cichym, a urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej, aby upewnić się, bateria ma kilka zabezpieczeń, gdy bateria jest niska.

2 w 1 wycieranie i odkurzanie: odkurzacz i mop l9000 jest wyposażony w najnowszą technologię wycierania i jest wyposażony w elektronicznie sterowaną pompę wodną i regulowany 3-stopniowy wyrzut wody, dzięki czemu możesz cieszyć się całkowicie czystym domem pojemnik na kurz: 300 ml, zbiornik na wodę: 250 ml. Nadaje się do twardych podłóg, płytek, podłóg drewnianych i dywanów z niskim runem. Odcedź okruchy i włókna dywanu w jednym cyklu. Nawigacja lidar tworzy dokładne mapy, dzięki czemu nie musisz powtarzać procesu mapowania za każdym razem, a L9000 może pomieścić do 5 kart.

Ulepszone czujniki pomagają robotowi unikać przeszkód i stromych zboczów. Oferujemy obsługę klienta 24/7. Może również łączyć się z alexa i google Home obsługuje tylko Wi-Fi 2, wybierając rodzaje czyszczenia, 4 GHz. Wygodna aplikacja / sterowanie głosem: dostosuj swoje czyszczenie za pomocą aplikacji tuya smart, ustawiając moc ssania/wylot wody, czyszczenie określonych pomieszczeń, ustawianie wirtualnej ściany i ustawiając strefę "No Go".
MarkaTikom #ad
ProducentTikom #ad
Wysokość3.66
Długość12.59
Waga6.17
Szerokość12.59
ModelL9000

4. Vactidy

#ad

Robot odkurzający, czas pracy do 150 min, robot odkurzający z funkcją wycierania z ulepszonym systemem GyroNav Tech, Vactidy Nimble T8 robot odkurzający z funkcją wycierania o sile ssania 4000 Pa

#ad
Vactidy #ad - Atwy start steruj odkurzaczem t8 z funkcją wycierania za pomocą aplikacji vactidy, Siri, Google Home lub Alexa, aby uzyskać bezproblemowe czyszczenie. Duża siła ssania do 4000 parobot t8 oferuje 3 poziomy ssania maksymalny/standardowy/cichy do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów o niskim włosiu.

Dokładne czyszczenie podwójne szczotki boczne rozszerzają zasięg odkurzacza i obracają się, aby zbierać kurz i brud. Wiele trybów czyszczeniarobot t8 oferuje 4 tryby czyszczenia, aby upewnić się, mapuje pomieszczenie w czasie rzeczywistym i planuje trasy czyszczenia, czyszczenie krawędzi, w tym automatyczne czyszczenie i czyszczenie punktowe, tryb mopa. Smukła obudowa robot odkurzający i myjący t8 jest kompaktowy i smukły o wysokości zaledwie 7, 3 cm, dzięki czemu można go poruszać wokół niskich mebli i trudno dostępnych narożników. Robot t8 rozpoznaje i zapamiętuje trasy czyszczenia, że nie przegapisz żadnego kąta.

Automatycznie rozpoznaje również dywany i przełącza się na maksymalną moc ssania. W porównaniu z dyszami bezszczotkowymi szczotka wałkowa jest w stanie głęboko oczyścić drobny kurz na wszystkich rodzajach podłóg. Robot odkurzający 2 w 1 z funkcją wycieraniawyposażony w łapacz kurzu 2 w 1 i zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i 230 ml, a tym samym skutecznie usuwać kurz z podłogi. Trójwarstwowy system filtrujący skutecznie filtruje kurz i drobny pył oraz usuwa alergeny.
MarkaVactidy #ad
ProducentVactidy #ad
Wysokość3.94
Długość15.75
Szerokość11.81
ModelT8

5. Laresar

#ad

Laresar Robot odkurzający z funkcją wycierania, aplikacja, nawigacja Lidar, dywanów z sierścią, 3,5 l, idealny do twardych podłóg, robot odkurzający 3 w 1, robot odkurzający L6 Pro, stacja ssąca

#ad
Laresar #ad - Odkurzacz automatyczny jest wyposażony w stację automatycznego opróżniania o pojemności 3, że kurz i sierść są daleko od Ciebie i Twojej rodziny. Jedna maszyna to trzy maszyny. Specjalny filtr Hepa i szczelny worek na kurz zapewniają, 5 l. Ulepszone urządzenie nawigacyjne lidar i 23 czujniki. Możesz również użyć inteligentnej aplikacji, dostosować tryby czyszczenia, monitorować stan czyszczenia, poziomy wycierania i harmonogram czyszczenia, sterować kierunkiem czyszczenia i bez trudu znajdować robota.

Laresar robot odkurzający może precyzyjnie skanować i mapować twój dom, czyszczenie szeregowe po rzędzie bez utraty zbiornika, dzięki czujnikowi Lidar, zbiera i oblicza dane w czasie rzeczywistym, przeszkody są łatwe do uniknięcia i nie musisz się martwić.445 dni czyszczenia bez użycia rąk z automatycznym odpylaczem o pojemności 3, która automatycznie usuwa brud i zatrzymuje kurz przez 45 dni. Nie martw się o kontakt z kurzem i pożegnaj się z częstym, 5 litra, śmierdzącym czyszczeniem koszy na śmieci.

8 baterii i samoładowanie wyposażony w baterie 5000 mah, aby odkurzacz automatyczny mógł osiągnąć dłuższą żywotność i do 200 m² powierzchni czyszczenia na raz. W trybie odkurzacza zapewnia dużą moc ssania 3500 Pa, nasz odkurzacz Laresar posiada kombinację funkcji zamiatania, aby dokładnie wyczyścić podłogę i dywan. Szczotka z długim włosiem może również zbierać śmieci w narożnikach. Zamiatanie, odkurzanie i wycieranie 3 w 1 w przeciwieństwie do innych robotów odkurzających z tylko jedną funkcją, ssania i wycierania.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość3.86
Długość13.78
Waga22.05
Szerokość13.78
Numer częścipart_B09BN4HMWB
ModelL6 PRO

6. HONITURE

#ad

Ze sterowaniem aplikacją, dywanów i twardych podłóg, idealny do sierści zwierząt, czas pracy 180 min, HONITURE G20 Pro robot odkurzający z funkcją wycierania, o dużej sile ssania 4500 Pa, 7,6 cm

#ad
HONITURE #ad - Wyposażony w 23 czujniki, że robot nie upadnie ani nie zderzy się, inteligentny system nawigacji odkurzacza G20 Pro podąża wydajną trasą zygzakowatą, aby upewnić się, robot odkurzający wykrywa schody i przeszkody w inteligentny sposób, a tym samym zapobiega uszkodzeniom mebli i ścian. Carpet booster & boundary stripodkurzacz g20 pro automatycznie zwiększa ciśnienie, które nie mogą być czyszczone Wskazówka: najpierw zdejmij uchwyt na mop, gdy trafi w dywan i pomaga robotowi wspiąć się na dywan w celu głębszego czyszczenia.

Aplikacja i pilot zdalnego sterowania - w zaledwie 3 krokach do połączenia z aplikacją można zdalnie sterować robotem odkurzającym, nawet jeśli nie jesteś w domu, 4 GHz, ustawić timer do czyszczenia i wybrać tryb czyszczenia. Mały korpus, 6 cm odkurzacz automatyczny może łatwo dostać się do wąskich pomieszczeń pod łóżkami/sofami w celu zamiatania. Ulepszona nawigacja i unikanie przeszkód - ekskluzywny, zapobiega wielokrotnemu zamiataniu i poprawia wydajność czyszczenia o 50%. Wyposażony w paski ograniczające o długości 2 m, aby pomóc w ustawieniu obszarów, a następnie wyczyść dywan.

Po zakończeniu czyszczenia lub niewystarczającej mocy odkurzacz automatycznie powraca do stacji ładującej, aby być gotowym do następnego czyszczenia. Ml duże, duża pojemność - dzięki smukłej obudowie 7, elektroniczne Sterowany zbiornik na wodę można dowolnie regulować za pomocą 3-stopniowego przepływu wody. Uwaga: g20 pro może łączyć się tylko z siecią 2, urządzenia 5 GHz nie są obsługiwane. Rewolucyjna aktualizacja wydajności: odkurzacz g20 pro zwiększa moc ssania do 4500 pa i jest wyposażony w ulepszony akumulator o wysokiej wydajności 3200 mAh, który zapewnia długi czas pracy akumulatora 180 minut i całkowitą powierzchnię czyszczenia 200 m².
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.09
Długość22.05
Waga5.73
Szerokość7.87
Numer częściCRV014DEE
ModelG20 PRO-DE

7. roborock

#ad

Odkurzacz automatyczny z funkcją wycierania, dywanów i wszystkich rodzajów podłóg klasa energetyczna, inteligentny odkurzacz nawigacyjny o sile ssania 2000 Pa i łączności Wi-Fi do sierści zwierząt

#ad
roborock #ad - Został zaprojektowany z myślą o płynnym zautomatyzowanym wycieraniu i jest wyposażony w bardzo duży zbiornik na wodę, precyzyjną regulację wody, wirtualne strefy blokady wycierania i wiele innych. Dzięki połączeniu precyzyjnego mapowania laserowego, zaawansowanej nawigacji i dużej siły ssania podłogi są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Po skonfigurowaniu możesz łatwo uruchomić S5 Max i zrelaksować się. Czyste podłoże.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość13.9
Długość3.82
Waga7.1
Szerokość13.78
Numer częściRoborock S5 MAX
ModelS5E02-00
Gwarancja30 dni na pełny zwrot pieniędzy. 2 lata gwarancji.

8. ZINNZ SELECTED

#ad

Akcesoria do naprawy ściereczki do mopa 2 sztuki, części zamienne, S5Max, ZINNZ SELECTED Części zamienne do robota odkurzającego Roborock S50, zestaw ekonomiczny, S55, S6

#ad
ZINNZ SELECTED #ad - Równomierne rozprowadzanie wody zapewnia równomierne czyszczenie. 2 sztuki w opakowaniu. Dzięki równomiernej absorpcji wody ręcznik do mopa wytrzymuje 45-60 minut, zanim będzie całkowicie odkurzony. Oryginalne chusteczki do mopa Xiaomi Roborock. Ciereczki pochłaniają wodę i tym samym zapobiegają pozostałości.
MarkaZINNZ SELECTED #ad
ProducentOriginal Roborock #ad

9. roborock

#ad

Zbiornik na wodę 290 ml, czas pracy akumulatora 180 min, pojemnik na kurz 460 ml, głośność 69 dB, Roborock S5 Max robot odkurzający i myjący moc ssania 2000 Pa, adaptacyjny algorytm trasy, sterowanie

#ad
roborock #ad - Ten odkurzacz roborock do czyszczenia na mokro i sucho idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów powierzchni, w tym dywanów i twardych podłóg, zapewniając indywidualne wrażenia podczas czyszczenia.

Dzięki regulowanej mocy ssania można łatwo przełączać między różnymi trybami, aby sprostać wymaganiom czyszczenia. Jego innowacyjna konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc i czyszczenie, która zapewnia, dzięki czemu podłogi pozostają nieskazitelne. Zaprojektowana z ulepszoną technologią czyszczenia krawędzi, że nie pozostaną żadne zabrudzenia ani kurz. Dzięki wydajnej mocy ssania 17 000 pa ten bezprzewodowy odkurzacz do czyszczenia na mokro i sucho bez problemu usuwa suche i mokre pozostałości i sprawia, że czyszczenie jest dziecinnie proste.
Markaroborock #ad
ProducentRoborock #ad
Wysokość3.94
Długość13.78
Waga7.72
Szerokość13.78
Numer częściR100007
ModelR100007

10. roborock

#ad

Samoczyszczenie, S7 MaxV Ultra funkcja szybkiego ładowania, roborock Empty Wash Fill Ultra automatyczna stacja odsysania, S7 MaxV Plus, mycia, napełniania i ładowania do S7 MaxV, samouzupełnianie,

#ad
roborock #ad - Funkcja szybkiego ładowania zapewnia do 30% szybsze ładowanie. Automatyczne czyszczenie ściereczki po i w trakcie procesu czyszczenia. Zbiornik na brudną wodę do czyszczenia ściereczki. Automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz do 7 tygodni bez wymiany worka. Zbiornik świeżej wody do automatycznego napełniania robota odkurzającego i czyszczenia ściereczki.
Markaroborock #ad
ProducentAXDA5 #ad
Wysokość16.54
Długość16.61
Waga18.74
Szerokość19.84
Numer częściR100024
ModelR100024
Gwarancja24 Miesięcy