Top 10 Smart Zubehör Fortwo – Samochodowe uchwyty na napoje

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STEEIRO

#ad

Uchwyt na kubek, konsola środkowa, tworzywo sztuczne, Samochodowy uchwyt na napoje, uchwyt na kubek do Smart Fortwo 451 A4518100370

#ad
STEEIRO #ad - Jest to dobry asystent do przechowywania, który utrzymuje porządek w samochodzie i optymalnie wykorzystuje samochód w podwójnej pozycji. Tworzywo sztuczne abs zapewnia dobrą trwałość i długą żywotność oraz jest łatwe do czyszczenia. Numer oe: a4518100370, pasuje do benz SMART W451. Tutaj można bezpiecznie umieścić dwie filiżanki o różnych rozmiarach, szklanki lub butelki. Atwa instalacja, brak konieczności wymiany.
MarkaSTEEIRO #ad
ProducentTianhusha #ad
Wysokość4.72
Długość11.02
Szerokość5.91
Numer częściHB0112
ModelHB0112

2. NICAVKIT

#ad

Zamiennik do Benz Smart W451 A4518100370, tworzywo sztuczne, uchwyt na kubek, NICAVKIT Samochodowy uchwyt na napoje, konsola środkowa

#ad
NICAVKIT #ad - Najwyższa jakość: wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, które zapewnia trwałość i trwałość;. Obowiązek: problemy z jakością produktu, mogą być bezwarunkowe pełne zwrot pieniędzy w ciągu całego okresu eksploatacji. Numer oe: a4518100370, pasuje do benz SMART W451. Typ: uchwyt na napoje do konsoli samochodowej. Może bezpiecznie trzymać dwie kubki, zawsze trzymać butelki w zasięgu kierowcy i pasażera. Atwa instalacja, brak konieczności wymiany.
MarkaNICAVKIT #ad
ProducentNICAVKIT #ad
Wysokość4.8
Długość11
Szerokość6
Numer częściCW0003
ModelCW0003
GwarancjaDożywotnia gwarancja

3. tao pipe

#ad

2 szt. 7 cm, silikonowe podkładki do filiżanek do kawy i herbaty, uniwersalne, błyszczące, do samochodu, odporne na wysokie temperatury, kryształowe, antypoślizgowe, tao pipe Podkładki samochodowe

#ad
tao pipe #ad - Błyszczące kryształki stras – nasza podstawka wykorzystuje wzór kryształków strasu. Atwy do czyszczenia – ten zestaw podkładek pod kubek samochodowy można łatwo wyczyścić za pomocą kranu.

7 cm uniwersalny – średnica 7 cm, ciężarówkach, pasuje do większości uchwytów na napoje w samochodach, furgonetkach. Antypoślizgowa konstrukcja – górna część jest antypoślizgowa, aby zapewnić ochronę kubka przed upadkiem. Oprócz swojej funkcji może dodać blasku Twojemu samochodowi. Może być również stosowany w domach prywatnych / biurach. Wyprodukowano z wysokiej jakości, trwałego i odpornego na wysokie temperatury, bez szczególnego zapachu. Suszyć na wietrze lub w słońcu. Wskazówka – przed złożeniem zamówienia należy zmierzyć średnicę uchwytu na kubek.
Markatao pipe #ad
Producenttao pipe #ad
Numer częściMZGDKBXKDS5529
ModelMZGDKBXKDS5529

4. Herbests

#ad

Dla kobiet i kobiet,, uniwersalne uchwyty na puszki, antypoślizgowe wkładki, akcesoria do wnętrza samochodu, Herbests HER0089488 podkładki samochodowe z kryształowymi kryształkami strasu, silikonowe

#ad
Herbests #ad - Błyszczące wzornictwo: błyszczące romby sprawiają, że wnętrze samochodu jest bardziej eleganckie. Zastosowanie tego produktu może znacznie poprawić spójność i estetykę wnętrza samochodu oraz cieszyć się luksusem. Szeroki zakres zastosowań: do 99% samochodów dostępnych na rynku.

Atwy montaż i czyszczenie: nadaje się do recyklingu, łatwy do czyszczenia, nie wymaga instrukcji, łatwy w instalacji, chroni podłogę uchwytu na kubek samochodowy. Wysokiej jakości materiały: samochodowe uchwyty na napoje wykonane są z wysokiej jakości, bezzapachowe, przyjaznych dla środowiska materiałów silikonowych, antypoślizgowe i wodoodporne. Antypoślizgowe, ubierz swój samochód. Zacznijmy dekorować nasz samochód. Podstawki mogą być również używane w domu i w biurze jako codzienne podstawki.

Funkcja: pogrubione dno może skutecznie zapewnić izolację cieplną, piękne i praktyczne, amortyzację wstrząsów i izolację akustyczną oraz zapobiec chwianiu się kubka na wodę i ocieraniu się ciała. Pożegnaj się z żmudnym czyszczeniem uchwytów na napoje w samochodzie. Jest to również prezent niespodzianka dla rodziny i przyjaciół. Diament składa się ze stopu cynku, które są odporne na wysokie temperatury, który jest twardy i trwały.
MarkaHerbests #ad
ProducentHerbests #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.09
Szerokość0.39
Numer częściHER0089488
ModelHER0089488

5. AIEX

#ad

Uchwytów na napoje, pogrubione, czarne, średnica 7 cm, AIEX 4 szt. podstawek samochodowych na napoje, PCW, uniwersalne podkładki samochodowe do uchwytów na napoje

#ad
AIEX #ad - Np. Szerokie zastosowanie: konieczność większości samochodów, pojazdów itp. Unikalny design: dzięki wyboistej teksturze na powierzchniach, te podkładki samochodowe mogą zapewnić doskonały chwyt, zapobiec kubkowi i pomóc zmniejszyć hałas podczas jazdy.

Zawartość opakowania: 4 części czarnych podstawek samochodowych dla Ciebie, każda o średnicy ok. Atwy do czyszczenia: łatwy do czyszczenia suchym ręcznikiem i wilgotnym ręcznikiem lub do mycia wodą. Ycie łatwiejsze. 7 cm i grubości 5 mm. Wystarczająca grubość do ścierania, wyższej temperatury gorącego napoju i wibracji podczas jazdy. Wystarczająca do codziennego użytku i wymiany. Maty na kubki mogą wydzielać lekki zapach, aby chronić uchwyt kulkowy przed kurzem, aby je rozproszyć.

Niezawodny materiał: te podstawki pod kubki samochodowe są wykonane z materiału premium PCW, który jest miękki i wodoodporny. Piękny pomocnik, jest to normalne i można je najpierw pozostawić w dobrze wentylowanym miejscu, wodą lub zarysowaniami. Do stosowania na stolikach kawowych, stołach w kuchni i jadalni itd. Nadaje się również do domu, ciężarówek, np.
MarkaAIEX #ad
ProducentAIEX #ad
Wysokość0.39
Długość6.89
Szerokość3.74
Numer częściB16025
ModelB16025
Gwarancja1.

6. CGEAMDY

#ad

Kuchni, do domu, biura, sypialni czarny, do uchwytu na napoje, mini kosz na śmieci z tworzywa sztucznego, CGEAMDY Samochodowy kosz na śmieci z pokrywką, mały, szczelny

#ad
CGEAMDY #ad - Wszędzie, popielniczkę, ale również jako wielofunkcyjne urządzenie do przechowywania w domu, biurze i innych miejscach, zawsze w zasięgu ręki, jako uchwyt na długopisy, aby spełnić Twoje potrzeby i poprawić szczęście w życiu. Uniwersalne zastosowanie: jego wymiary to 20 x 7, małe i delikatne, kampery itp. Preferowany materiał: ten samochodowy kosz na śmieci jest wykonany z preferowanego tworzywa abs i sprzętu, nie jest zgnieciony i nie odkształca się podczas jazdy samochodem lub wyboisty, podczas gdy sprzęt jest elastyczny i może być wielokrotnie dociskany przez długi czas, materiał ABS ma dużą twardość i wytrzymałość, bez deformacji lub rdzy.

Wielofunkcyjny: ten produkt jest piękny i może być używany nie tylko do zbierania śmieci, uchwyt na monety itp. Jeśli kosz na śmieci się zabrudzi, opłukać pokrywę i korpus, wystarczy zdjąć pokrywę, a następnie wytrzeć suchym ręcznikiem. Utrzymuj swój samochód w czystości higienicznej: tworzywo sztuczne ma bardzo dobrą wodoodporność i szczelność, oprócz suchych śmieci, nadaje się również do przechowywania mokrych śmieci bez wyciekania płynu.

Górna pokrywa zapobiega przelewaniu się śmieci, mocno zatrzymuje zapach śmieci i utrzymuje samochód w czystości. Trwałe i łatwe do czyszczenia: nasze samochodowe pojemniki na śmieci mogą być wielokrotnie używane zamiast jednorazowych koszy na śmieci, co pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy na dłuższą metę. Do kosza można włożyć ręczniki papierowe, 7 cm, mogą być stosowane we wszystkich rodzajach pojazdów z uchwytem na kubki ze sterowaniem środkowym, takich jak samochody, ciężarówki, patyczki higieniczne lub używane maski i skórki owocowe, gumę do żucia i inne odpady.
MarkaCGEAMDY #ad
ProducentCGEAMDY #ad
Wysokość7.87
Długość3.15
Waga0.33
Szerokość3.15
Numer częściCGEAMDY-Bins1

7. JOYTUTUS

#ad

JOYTUTUS Samochodowy uchwyt na napoje, uniwersalna wkładka do uchwytu na napoje, czarna/błyszcząca, akcesoria samochodowe dla kobiet, 2 sztuki, antypoślizgowa podstawka samochodowa na kubki do kawy

#ad
JOYTUTUS #ad - Wskazówki: przed zakupem należy zmierzyć rozmiar uchwytu na kubek w samochodzie. Uniwersalne dopasowanie – szerokość 6, 8 cm i pasują do większości samochodów. Wysoka jakość – podstawka pod kubek do samochodu jest wykonana z antypoślizgowego materiału silikonowego, który jest trwały i bezzapachowy.

Atwa do czyszczenia – można ją łatwo umyć w wodzie, a następnie wysuszyć na wietrze lub w świetle słonecznym. Utrzymuj swój samochód w czystości przez cały czas, gdy jest brudna, bez konieczności martwienia się plamami po kawie i napojach. Wspieramy wszystkie nasze produkty wsparciem, na które zasługujesz. Antypoślizgowa podkładka silikonowa o grubości 0, 5 cm zapobiega chwiewaniu się i zadrapaniom podczas jazdy.

Zestaw zawiera: 2 sztuki czarnych podkładek samochodowych. Idealny prezent – idealna dekoracja samochodu, przyjaciół na urodziny, a także dobry prezent dla rodziny, Boże Narodzenie, Walentynki. Można ich również używać w domu i w biurze, 8 cm – podkładki mają średnicę 6, idealnie nadaje się do codziennego użytku. Nie jesteśmy zadowoleni, 0, 8 cm średnicy, dopóki nie będziesz zadowolony.6, 5 cm grubości.
MarkaJOYTUTUS #ad
ProducentJOYTUTUS #ad
Numer części044
Gwarancja1 rok.

8. Ronyme

#ad

Prasku Car Interior Center Console uchwyt na napoje siedzisko na kubek wody A4518100370 do SMART Fortwo W451

#ad
Ronyme #ad - Nr części a4518100370 Może bezpiecznie trzymać dwie filiżanki, zawsze trzymaj butelki w zasięgu kierowcy i pasażera. Wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, bardzo trwałe. Pasuje do smart 451 wszystkich serii. Auto car center uchwyt na konsolę.
MarkaRonyme #ad
Producentprasku #ad
Numer części3d7b8e1cc025fb0e068b212a327d6e6f

9. LFOTPP

#ad

Smart Fortwo 453 maty gumowe, drzwi wewnętrzne, białe, uchwyt na kubek na wodę, maty antypoślizgowe, 6 sztuk

#ad
LFOTPP #ad - Materiał premium maty są wykonane z wysokiej jakości gumy, która wytrzymuje temperaturę do 170 stopni, bez zapachu "gumowych opon", z uchwytami do łatwego zdejmowania i czyszczenia. Chroń swoje wnętrze Łącznie 6-częściowy zestaw antypoślizgowych mat chroni wysokie wsporniki, otwory drzwiowe, konsolę środkową, deskę rozdzielczą, pudełka do przechowywania itp.

Utrzymuj rzeczy w czystości te maty ochronne zostały specjalnie zaprojektowane z teksturą 3D, dzięki czemu rzeczy nie przesuwają się łatwo. Zestaw zawiera: 6 tabletek/zestaw antypoślizgowych mat gumowych do wnętrza samochodu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Utrzymuj samochód w czystości i porządku. Antypoślizgowy spód przylega do wnętrza samochodu, dzięki czemu maty pozostają na swoim miejscu podczas podnoszenia rzeczy. Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Precyzyjny rozmiar kompatybilny z smart fortwo 453 c453 2014-2019 / Smart EQ Fortwo 2019-2023, nie wymaga cięcia.
MarkaLFOTPP #ad
ProducentLiFan #ad
Numer częściLIFAN001747
ModelLIFAN001747

10. Yungeln

#ad

Akcesoria do dekoracji samochodu, Yungeln 2 sztuki samochodowych uchwytów na napoje + 2 szt. pierścień Start Stop Button Ring Crystal Bling Bling Bling stras, kolor czarny

#ad
Yungeln #ad - Materiał – podkładki wykonane są z wysokiej jakości silikonu, bezpieczne w użyciu i bezzapachowe, są antypoślizgowe i elastyczne, są trwałe i nie odkształcają się, odporne na temperaturę i mogą być używane wielokrotnie.

Bling design – powierzchnia jest ozdobiona błyszczącymi kamieniami strasu, wygląda oślepiająco pod światłem, modnie i luksusowo, dobrze pasuje do wnętrza samochodu. Pierścień button – średnica zewnętrzna: 3, 8 cm, średnica wewnętrzna: 3 cm. Przed zakupem należy sprawdzić średnicę przycisku zapłonu. Podkładka – średnica 7 cm, pasuje do 99% wszystkich samochodów i może być również używana w domu / w biurze.

Odporna na uderzenia i antypoślizgowa – podstawka o unikalnej konstrukcji z miejscem na karty, która idealnie pasuje do uchwytu na napoje w samochodzie, zapewnia doskonałą odporność na poślizg i uderzenia, odporność na ścieranie i zarysowania.
MarkaYungeln #ad
ProducentYungeln #ad
Numer częściBD+QDQ-BLA
Gwarancja1