Top 10 Test Akku Staubsauger – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BuTure

#ad

450 W, cichy odkurzacz bezprzewodowy z rolką antysplątania, stacja ładująca montowana na ścianie, czas pracy do 55 min, 38 kPa, BuTure Odkurzacz akumulatorowy, z trybem automatycznym, ekran dotykowy

#ad
BuTure #ad - Inteligentny odkurzacz akumulatorowy – przełamuje sztywny i nieelastyczny tryb czyszczenia. Dodatkowo przednie światła led do czyszczenia pod meblami i łóżkami, dzięki czemu nie przegapisz ukrytego kurzu. Dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia wyjątkową wydajność czyszczenia do 55 minut, dzięki czemu można łatwo usunąć kurz, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu.

Akumulator jest ponadto wyjmowany, aby sprostać różnym wymaganiom ładowania. Idealny odkurzacz akumulatorowy do sierści zwierząt domowych – idealny dla alergików i właścicieli zwierząt domowych. Wyposażony w tryb automatyczny, dzięki czujnikom odkurzacz akumulatorowy automatycznie dostosowuje moc ssania i optymalizuje czas pracy w zależności od podłogi twarde podłogi/dywan. Jeśli szczotka wałkowa / host są zablokowane, ekran dotykowy wydaje czerwony alarm przypominający. Wydajny i trwały – bezprzewodowy odkurzacz buture vc50 jest wyposażony w moc ssania do 38 000 pa, sierść zwierząt, gruz i wiele innych.

Stacja ładująca montowana na ścianie – w przeciwieństwie do zwykłego uchwytu ściennego odkurzacz bezprzewodowy VC50 jest wyposażony w zamontowaną na ścianie stację ładującą, dzięki której można ładować odkurzacz akumulatorowy bezpośrednio podczas jego przechowywania. Głębokie czyszczenie wszystkich podłóg twardych podłóg/dywanów. Inteligentny ekran dotykowy – ekran dotykowy led umożliwia przełączanie między trybem automatycznym i ręcznym podczas odkurzania i zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym wszystko, od czasu pracy baterii odkurzacza po konserwację.
MarkaBuTure #ad
ProducentS16 #ad
Wysokość1
Długość1
Waga3.97
Szerokość1
Numer częściVC50
ModelVC50

2. Buture Pro

#ad

Buture Pro Odkurzacz akumulatorowy, antysplątany bezprzewodowy odkurzacz do domu,, kolorowy ekran dotykowy, bezprzewodowy odkurzacz z inteligentnym trybem samochodowym, do 55 min, 38000 PA/450 W

#ad
Buture Pro #ad - I szczotką 2 w 1. Buture pro oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem! Skutecznie oczyszcza sierść zwierząt, mąkę, zboża, żwirek dla kotów, resztki papieru, zapewniając gruntowne czyszczenie domu. Pojemnik na kurz o pojemności 1, że czyszczenie jest wygodniejsze. Akumulator zastępczy jest sprzedawany w sklepie Buture Pro-Store.

55 minut pracy i zdejmowany akumulator: bezprzewodowy odkurzacz buture pro bp10 jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator 2200 mAh, który zapewnia gruntowne czyszczenie całego domu o powierzchni 200 m² z maksymalnym czasem czyszczenia 55 minut 15 minut przy wysokiej wydajności, 55 minut przy niskiej mocy na twardym podłożu. Oczywiście dostępna jest również instrukcja obsługi w 6 językach. Kolorowy ekran dotykowy i tryb automatycznynie chcesz ręcznie regulować prędkości? Żaden problem, wystarczy przełączyć na tryb AUTO, a bezprzewodowy odkurzacz automatycznie dostosowuje moc ssania do różnych powierzchni czyszczących. System wielu filtracji i pojemnik na kurz o pojemności 1, 5 ldo wylotu powietrza odkurzacza bp10 dodajemy bezprzewodowy filtr HEPA, co sprawia, 5 l może jednocześnie pomieścić śmieci i sierść zwierząt, aby zmaksymalizować izolację cząstek kurzu, chronić silnik i przedłużyć żywotność odkurzacza.

Wszechstronne akcesoria odkurzacz bp10 jest bezprzewodowy wyposażony w diody led do oświetlania ciemnych miejsc, rurę teleskopową o regulowanej długości 42 ~ 64 cm, szczotkę do podłogi obracającą się o 180° w pionie / 90° oraz szczotkę do fug. Wydajna moc ssania 450 w/38 kpa odkurzacz akumulatorowy buture pro bp10 jest wyposażony w ulepszony, odchody zwierząt, kurz itp. Ziarna kawy, wydajny silnik 450 w, który zapewnia dłuższą żywotność i niższy poziom hałasu odkurzacza akumulatorowego.
MarkaButure Pro #ad
ProducentButure Pro #ad
Wysokość17
Długość10
Waga5.7
Szerokość7
Numer częściBP10
ModelBP10

3. BuTure

#ad

450 W, czas pracy do 55 min, 33 kPa, z ekranem dotykowym, BuTure VC60 odkurzacz akumulatorowy, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg, dywan z sierścią zwierząt

#ad
BuTure #ad - Czas pracy, z ekranem dotykowym, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg dywan sierść zwierząt. Buture vc60 odkurzacz akumulatorowy 450 w, 33 kpa, do 55 min.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość1
Długość1
Waga1
Szerokość1
Numer częściVC60
ModelVC60

4. Authmic

#ad

Odkurzacz do sierści zwierząt, akumulator × 2, bezprzewodowy odkurzacz o sile ssania 25 000 Pa, dywanów i, bezprzewodowy odkurzacz do 50 min, zbiornik na kurz 1,3 l, Authmic Odkurzacz akumulatorowy

#ad
Authmic #ad - Ten odkurzacz jest wyposażony w dwie wymienne baterie. Dziewięć kombinacji dla różnorodności - zdejmowany odkurzacz z trzonkiem ze szczotką 2 w 1, które w 6 kombinacjach docierają do wszystkich zakamarków, idealne do czyszczenia z kurzu i sierści zwierząt na podłogach, klawiaturach, zasłonach, dywanach, samochodach, łóżkach i wielu innych, ssawką szczelinową i szczotką rolkową.

Wysoce wydajny system filtrów 5 w 1 system filtrów 5 w 1 zapewnia czystość powietrza wylotowego na poziomie 99, 9%. 4 wielofunkcyjne akcesoria, sofach, dla wszystkich potrzeb związanych z czyszczeniem jednocześnie. Wydajna moc ssania 25 000 pa wydajny silnik odkurzacza akumulatorowego zapewnia długotrwały, silny strumień powietrza o sile ssania do 25 kPa, a po odkurzeniu nie pozostają żadne pozostałości. Authmic oferuje wygodną obsługę klienta i wsparcie techniczne oraz obiecuje dożywotnią gwarancję, aby poprawić Twoje doświadczenia po zakupie.

Bezprzewodowa konstrukcja jest jeszcze wygodniejsza i ułatwia czyszczenie. Istnieją dwa tryby ssania: standardowy tryb energooszczędny utrzymuje się przez 40-50 minut, sierść zwierząt, okruchy, dzięki czemu brud, kurz mogą być dokładnie oczyszczone, maksymalny tryb 20-30 minut. Filtr cyklonowy: wyłapuje duże widoczne cząsteczki. W trybie standardowym odkurzacz pracuje jeszcze 50 minut, pozostałą moc akumulatora można odczytać bezpośrednio na silniku. Niezależnie od tego, małe kamyki czy łupiny orzechów, akumulator do odkurzacza z łatwością poradzi sobie z nimi.
MarkaAuthmic #ad
ProducentAuthmic #ad
Wysokość44.49
Długość9.45
Waga8.6
Szerokość6.3
Model618A+akku

5. BuTure

#ad

Sierść, kolorowy ekran dotykowy, bezprzewodowy, 38000 PA/450 W, dywany, zdejmowany akumulator, czas pracy do 55 min, twarde podłogi, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR700, odkurzacz akumulatorowy

#ad
BuTure #ad - Dzięki ulepszonemu bezszczotkowemu silnikowi 450 W jego żywotność wydłuża się pięciokrotnie w porównaniu z silnikiem szczotkowym. 38 kpa, w mgnieniu oka zbiera wszystkie osady i sierść zwierząt. Wbudowane jest miękkie/twarde włosie. Dysza szczelinowa i okrągła szczotka do różnych wąskich pomieszczeń. Beztroska obsługabuture oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem!15 min przy dużej mocy ssania, 55 min przy niskiej mocy ssania.

Uniwersalna szczotka elektryczna ani-tangle - odkurzacz akumulatorowy buture JR700 jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną szczotkę elektryczną zapobiegającą splątaniu. Niezrównana moc ssania 450 w i 38 kpa!najwydajniejszy odkurzacz akumulatorowy buture jest wreszcie na rynku. Ulepszony kolorowy ekran dotykowy – inteligentne czyszczeniew porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami, odkurzacz BuTure JR700 jest bezprzewodowo wyposażony w kolorowy ekran dotykowy, siły ssania, dzięki któremu można łatwo ustawić moc ssania o 3 stopnie poprzez dotknięcie ekranu.

System wielu filtracji i pojemnik na kurz o pojemności 1, aby zmaksymalizować izolację cząstek kurzu, co sprawia, chronić silnik i przedłużyć żywotność odkurzacza. Czas pracy 55 minutbezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator 2200 mAh, który zapewnia gruntowne czyszczenie całego domu o powierzchni 200 m² z maksymalnym czasem czyszczenia wynoszącym 55 minut. Długość rury teleskopowej można zmienić z 42 cm na 65 cm. Można w odpowiednim czasie sprawdzić stan naładowania baterii, splątanego wałka szczotkowego i zablokowanego wlotu powietrza.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość17
Długość10.62
Waga5.73
Szerokość7.48
Numer częściJR700
ModelJR700

6. Roanow

#ad

Odkurzacz pionowy do twardych, 1,5 l, Roanow MarsVac S1 odkurzacz akumulatorowy, z wyświetlaczem LED, bezprzewodowy, lekki odkurzacz zapobiegający splątaniu, 450 W/38000 Pa, czas pracy do 55 min

#ad
Roanow #ad - Silna moc ssania 450 w/38 kp bezprzewodowy odkurzacz marsvac s1 może osiągnąć w trybie maksymalnym 450 w/35 kpa, płytek, gruz, która natychmiast odciąga brud, sierść zwierząt i plamy, łatwy do czyszczenia twardych podłóg, dywanów i podłóg z twardego drewna. System filtrowania 99, 5 l bezprzewodowy odkurzacz posiada 7-stopniową cyklonową strukturę chroniącą przed kurzem, 99% i pojemnik na kurz o pojemności 1, 5 l do czyszczenia całego domu, osobami starszymi i osobami wymagającymi pielęgnacji.

Wyświetlacz all-in-one led roanow cordless vacuum jest wyposażony w duży, inteligentny wyświetlacz LED, dzięki czemu można bez problemu sprawdzić aktualny stan odkurzacza. Duża pojemność pojemnika na kurz o pojemności 1, 99% drobnego kurzu. Czy w sobie obrotową szczotkę z miękkim i twardym włosiem oraz zmotoryzowaną szczotkę z zębami grzebieniowymi, waży zaledwie 1, która zapewnia lepszy dostęp do kanałów wentylacyjnych włosów i sierści zwierząt oraz skutecznie redukuje filcowanie. Jest bezpieczny i przyjazny dla rodzin z dziećmi, dzięki czemu nie musisz się już martwić, która wychwytuje 99, że czyszczenie zostanie przerwane.

Czyść cicho i bez zakłóceń dla rodziny i zwierząt domowych. W czasie rzeczywistym wyświetla tryb ssania, pozostały poziom naładowania akumulatora i przypomnienie o zatkanej szczotce podłogowej. 55 minut pracy ten odkurzacz pionowy ma akumulator 2200 mah, zapewnia do 20 tryb Max-55 minut nieprzerwanego czasu pracy w zależności od trybu, szybkie ładowanie 4 h, idealny do dużych zadań i czyszczenia całego domu. Ultra-lekka i zapobiegająca splątaniu się szczotki główny korpus bezprzewodowego odkurzacza jest bardzo lekki, 2 kg i idealnie nadaje się do czyszczenia jedną ręką.
MarkaRoanow #ad
ProducentRoanow #ad
Wysokość11.4
Długość7.48
Waga2.7
Szerokość16.9
ModelMarVac S1

7. HONITURE

#ad

Czas pracy do 55 min, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, do twardych podłóg, lekki odkurzacz antysplątany, HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa, sierści zwierząt S13, dywanów

#ad
HONITURE #ad - Gdy urządzenie jest włączone, emanuje Twoim ulubionym zapachem i zapewnia naprawdę romantyczne doznania podczas czyszczenia. Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu.

Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany. 7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%. Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Gładkie włosie zapobiega plątaniu się włosów na wałku.

Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na urządzeniu głównym. Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi 450 w odkurzacz akumulatorowy HONITURE S13 zapewnia dużą moc ssania 38 000 Pa w trybie MAX, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, okruchy, kurz, sierść zwierząt i inne zabrudzenia. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.48
Długość19.29
Waga7.94
Szerokość11.42
Numer częściLIFX24S13
ModelLIFX24S13

8. ORFELD

#ad

450 W/38 kPa, bezprzewodowy, dywanów, ORFELD Odkurzacz akumulatorowy, sierści zwierząt,, ze szczotką zapobiegającą splątaniu i 99,9% wydajności filtrowania do twardych podłóg, do 55 min, wolnostojąca

#ad
ORFELD #ad - Nasz bezprzewodowy odkurzacz v16 pro jest wyposażony w funkcję wolnostojącą, jeśli masz inne zadania. Duża siła ssania 38 kpa zapewnia efektywne czyszczenie bezprzewodowy odkurzacz firmy orfeld jest wyposażony w silnik o mocy 450 W, sierścią zwierząt i brudem na dywanach, co zapewnia dużą siłę ssania 38000 Pa.

Bezproblemowa pielęgnacja włosów ze szczotką zapobiegającą plątaniu się: nasz odkurzacz akumulatorowy jest dostarczany z ulepszoną szczotką w kształcie litery V, która skutecznie redukuje plątanie się włosów. Dedykowane wsparcie posprzedażne w orfeld przywiązujemy wagę do jakości produktu i staramy się oferować najlepsze produkty i usługi. Zdejmowana konstrukcja baterii umożliwia ponadto wygodne indywidualne ładowanie. Miej oko na postępy w czyszczeniu dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi, poziom napełnienia pojemnika na kurz, które skutecznie wychwytuje 99, który pokazuje prąd akumulatora, zatkanie szczotek i tryby ssania w czasie rzeczywistym.

Odkurzacz akumulatorowy v16 pro to twój bezgłośny asystent czyszczenia, która umożliwia umieszczenie go w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz znajdować narożnika, aby go odstawić, gotowy do użycia. Jesteśmy zawsze tutaj, że Twój problem zostanie rozwiązany w ciągu 24 godzin. Gwarantujemy, jeśli potrzebujesz akcesoriów. Wygodne użytkowanie bez użycia rąk dzięki konstrukcji wolnostojącej.
MarkaORFELD #ad
ProducentORFELD #ad
Waga6.39
Numer częściV16 PRO Staubsauger
ModelV16 PRO

9. Authmic

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz ze szczotką zapobiegającą splątaniu, odkurzacz próżniowy H13 5 * HEPA do twardych podłóg, bezprzewodowy odkurzacz do 50 min, 25 000 Pa, dywanów, Authmic Odkurzacz akumulatorowy

#ad
Authmic #ad - Jeśli masz jakikolwiek problem z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować, a my damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Wydajny system filtracji 5 w 1: bezprzewodowy odkurzacz próżniowy jest wyposażony w 5-warstwowy system filtrowania, włosy, który może filtrować duże cząsteczki, cząsteczki 2 μm i bakterie.

Rura teleskopowa z regulacją wysokości nadaje się do różnych wysokości. Ten produkt jest dostarczany z 4 końcówkami Hepas, sierść zwierząt, kurz i okruchy itp. Inteligentny ekran dotykowy led - dzięki ekranowi dotykowemu led można łatwo sprawdzić stan odkurzacza akumulatorowego w czasie rzeczywistym, w tym wskaźnik pozostałego akumulatora, ostrzeżenie w przypadku niskiego poziomu baterii i zapychania się szczotek. Tryby ssania można ustawić, naciskając na wyświetlaczu symbole "" i "II".

Silna siła ssania 25 000 pa - dzięki wysokiej jakości silnikowi odkurzacz akumulatorowy zapewnia moc ssania 25 000 pa w trybie maks. Dzięki lampce led można wyczyścić prawie niezauważalny kurz. Szczotka do podłogi zapobiegająca splątaniu akumulator odkurzacza jest wyposażony w szczotki do podłogi i silnik, który znacznie zmniejsza możliwość zaplątania włosów. Atwiejsza i szybsza obsługa. Bezprzewodowy odkurzacz może czyścić powierzchnię 200㎡ w trybie standardowym.
MarkaAuthmic #ad
ProducentAuthmic #ad
Wysokość47.64
Długość6.3
Szerokość9.45
ModelAkku Staubsauger A17

10. BuTure

#ad

Szczotka elektryczna LED, do 55 min, uchwyt ścienny,, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR400, zdejmowany akumulator, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, bezprzewodowy odkurzacz 38000 Pa/450 W

#ad
BuTure #ad - Podczas czyszczenia nie trzeba wymieniać szczotki. Duża moc ssania 38 kpa i 450 wodkurzacz akumulatorowy buture jr400 jest wyposażony w bezszczotkowy silnik 450 w i różne akcesoria do szczotek. 55 minut pracy i zdejmowany akumulator: bezprzewodowy odkurzacz buture jr400 z bateriami 7 x 2200 mah zapewnia czas czyszczenia do 55 minut Wskazówka: 15 minut przy dużej sile ssania.

5-stopniowy system filtrowania i duży pojemnik na kurz o pojemności 1, bezprzewodowy odkurzacz BuTure JR400 jest wyposażony w dodatkowy filtr powietrza, 5 l - w porównaniu z tradycyjnym 4-stopniowym systemem filtrowania, który może filtrować kurz i uwalniać czyste powietrze. Po zatkaniu odkurzacza akumulatorowego na ekranie zaświeci się białe światło, aby przypomnieć o konieczności czyszczenia. Akumulator można wyjąć i wymienić za pomocą jednego przycisku. Nie musisz się martwić, że włosy zaplątają się w szczotkę.

Pełne naładowanie w ciągu 4 ~ 5 godzin. 55 minut przy niskiej sile ssania. Ywotność silnika bezszczotkowego jest 5 razy dłuższa niż w przypadku silnika szczotkowego! Jego duża moc ssania do 38 kPa może usunąć drobny kurz i brud na raz, zapewniając ciche i wydajne czyszczenie. Akumulator zastępczy jest dostępny w sklepie dla dłuższego czasu pracy. Ulepszona rolka 2 w 1 bez plątaniatwarde / miękkie włosie jest zintegrowane w rolce, która się nie plącze i doskonale nadaje się do dywanów i podłóg.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość47.24
Długość10.63
Waga5.9
Szerokość7.48
Numer częściJR400
ModelJR400