Top 10 Zeck Köder – Błystki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fox Rage

#ad

Przynęta spinningowa, kolor: Table Rock, waga: 21 g, Fox Rage Bladed Jig

#ad
Fox Rage #ad - Rozmiar haczyka: 3/0, bardzo ostre i stabilne pojedyncze haczyki. Zakres dostawy: 1 jig w wybranym wariancie. Bogata w szczegóły głowica jigowa z oczami 3D, wytrzymały pierścień z włókna silikonowego z pulsującym mechanizmem blokującym. Jig firmy fox rage do spinningowego łowienia szczupaków, sandaczy i okoni. Spinning spinning warunkuje silne wibracyjne działanie, bardzo dobrze nadaje się do stosowania z przynętami z miękkiego tworzywa sztucznego.
MarkaFox Rage #ad
ProducentFox Rage #ad
Wysokość0.01
Długość0.04
Waga0.04
Szerokość0.04
Numer części0

2. SpinMad

#ad

SpinMad Jigmaster spinner z ołowianą główką 8 g, Jig Spinner, kolor ulubionej przynęty: cytrynowy tygrys

#ad
SpinMad #ad - Waga: 8 g. Wytwarza silne wibracje. Zakres dostawy: 1 przynęta w wybranym kolorze. Spinner jigowy firmy SpinMad do łowienia okoni. Do dużych odległości wyrzutu.
MarkaSpinMad #ad
ProducentSpinMad #ad
Wysokość0
Długość1.97
Waga0.02
Szerokość0
Numer części0

3. SpinMad

#ad

SpinMad Jigmaster Jig Spinner 24 g, kolor ulubionej przynęty: Black Perch, ołówkowa główka

#ad
SpinMad #ad - Do dużych odległości wyrzutu. Zakres dostawy: 1 sztuczna przynęta w wybranym kolorze. Waga: 24 g. Jigspinner firmy SpinMad do spinningów. Wytwarza silne wibracje.
MarkaSpinMad #ad
ProducentSpinMad #ad
Waga0.04
Numer części0

4. LMAB

#ad

Przynęta na sandacze, okonie i szczupaki – przynęta na szczupaki, przynęta wędkarska sztuczna przynęta, okonie 5/0-14 g, Real Love, LMAB Chatterbait KÖFI Multi Vibe 1/0 & 5/0

#ad
LMAB #ad - Przynęta wędkarska marki lmab od okoń szczupaka: producenci "ypc" youtube predator Cup – od wędkarzy dla wędkarzy! Innowacyjny i perfekcyjny dla różnych gatunków ryb drapieżnych i zbiorników wodnych! Ryby docelowe: idealna przynęta na szczupaki, które stoją na silnych falach, sandacze i okonie oraz basy.

Wymienna blada: ostateczną cechą jest drugie ostrze lub ostrze, które można łatwo i szybko wymienić za pomocą klipsa fastach bez użycia narzędzi. Każdy znajdzie coś dla siebie od naturalnego do szokującego! Wytrzymały uchwyt na przynęty z drutu pewnie podnosi gumową przynętę i zapobiega ślizganiu się podczas ugryzienia. Montaż: idealnie nadaje się do przyczep takich jak filet LMAB Finesse lub Bleak Pintail.

Każdy chatterbait jest dostarczany z dwoma ostrzami w różnych kolorach. Można łowić na wiele sposobów również na klenie i bolenie! Wszystkie drapieżniki, nie będą w stanie się oprzeć. Dekoracja: 6 kolorów z aktywnością uv i akcentami uv do łowienia w mętnych wodach i zmierzchu lub przy słabym świetle – również idealne do nocnego łowienia ryb.
MarkaLMAB #ad
ProducentLMAB #ad
Numer części139393

5. Zanderfang

#ad

Zanderfang 40 części pudełko gumowe ryby z główkami jigowymi do łowienia sandaczy z gumową rybką – 24 gumowe ryby: 6 kolorów 12,5 cm – 16 główek jigowych rozmiar 4/0: 10-25 g

#ad
Zanderfang #ad - Pudełko jest odporne na warunki atmosferyczne i gumowe ryby – optymalnie nadaje się do przechowywania gumowych przynęt. Odpowiednia waga dla każdego zbiornika. Bardzo miękka mieszanka gumy – bardzo dobrze składana na sandacza.

40-częściowe pudełko z gumowymi rybami w 6 kolorach + pasujące główki jigowe w 4 obciążnikach + bardzo ostre haczyki. Nowo dostrojony aromat ryby zapewnia jeszcze bardziej uwodzicielskie przynęty. Nieodparty zapach specjalnie dla sandaczy. 4 x 6 kolorów gumowych ryb, 5 cm łącznie 24 sztuki do łowienia sandaczy. 1 x stabilne pudełko na sztuczne przynęty o wymiarach długość x szerokość x wysokość: 27, 5 cm x 18 cm x 4, 5 cm. 4 x 4 główki jigowe rozmiar 4/0 w 10 g, 15 g, 20 g, 25 g 16 sztuk – pasują dokładnie do gumowych rybek w pudełku.

Najwyższa jakość ultraostrych haczyków Mustad na główce jigowej. Wszystkie gumowe ryby zanderfang w kolorze białym, żółtym, czarnym, rozmiar 12, zielonym, pomarańczowym, brązowym – przygotowane na każdą wodę i warunki atmosferyczne. Uniwersalne gumowe pudełko do łowienia sandaczy. Gumowe ryby o wysokiej częstotliwości – idealny kształt przynęty na sandacza.
MarkaZanderfang #ad
ProducentZanderfang #ad
Numer części.
Model.

6. Angel-Berger

#ad

Angel-Berger Ready2Fish Okoń sandacz Swing Shad z pudełkiem gumowa ryba zestaw z pudełkiem okoń

#ad
Angel-Berger #ad - Wild devil baits swing shads są dostarczane z głowicą jigową i są gotowe do zamontowania i schowane w praktycznym pudełku na przynęty! Wbudowany hak firmy sasame, który dzięki swojej ostrości i twardości współgra w górnych ligach japońskich kowali hakowych. Gumowe ryby są dostarczane w kolorach: Red Devil, Hot Pink, Green Flash, Lemon Ice i Electric Blue. Dostępne w wariantach 10 cm okonia i sandacza 12 cm. Angel-berger ready2fish okoń sandacz Swing Shad z pudełkiem gumowa ryba zestaw z pudełkiem.
MarkaAngel-Berger #ad
ProducentAngel-Berger #ad

7. Senshu

#ad

UV Secret Roach, Senshu Butcher Jerk 10,5 cm, 1 sztuka | Jerkbait, 30 g

#ad
Senshu #ad - Niezawodny bieg w prawo i lewo | wolno opadający – można go łatwo zakręcić lub wykręcić. Stabilne pierścienie osadcze i trojaczki. Zintegrowane kulki dźwiękowe – kulki dźwiękowe zapewniają dodatkowe wrażenie, że drapieżnik może lepiej dostrzec przynętę. Podczas przerw w odpoczynku Butcher Jerk uwodzicielsko wpada w głębię. Wyjątkowo odporny na ugryzienia materiał – nawet po wielu atakach farba nadal trzyma się przynęty. Z powodzeniem stosowany do szczupaków, sandaczy, okoni itp.
MarkaSenshu #ad
ProducentSenshu #ad

8. Berkley

#ad

11 cm | 4 szt, sandacze, Berkley Pulse Realistic Roach wstępnie zmontowana gumowa przynęta z główką jigową – ultrarealistyczny kształt i działanie do łowienia ryb drapieżnych – szczupaki, okonie

#ad
Berkley #ad - 7 cm - 7 g, 11 cm - 10 g, 15 cm - 15 g. Ultra realistyczny kształt i działanie. Przyciąga wzrok w każdej sytuacji. Różne rozmiary do różnych zastosowań.
MarkaBerkley #ad
ProducentPure Fishing #ad
Waga0.12
Numer częścilocalization_B09G2YTNB7
Model1551696
Gwarancja12 Miesięcy

9. Njord Kalastus

#ad

Okonie, przynęty, sandacze, Njord Kalastus Chatterbait zestaw 5 sztuk w pudełku 15 g i 10 g do wyboru | Crankbait Jig Spinner przynęta wędkarska na szczupaki, chatterbaits 15 g, szczupaki

#ad
Njord Kalastus #ad - Zestaw przynęt wędkarskich nadaje się jako: kierunkowskazy wędkarskie chatterbait zestaw przynęt na okonie chatterbait zestaw spin jig spin jig spin jig spin jig spinner, okonia, pstrąg, przynęta wędkarska. Również jako sztuczna przynęta do łowienia okoni.

Na wstępnie zamontowany hak można również naciągnąć gumową rybkę, twister lub dowolną gumową przynętę i tym samym wywołać jeszcze więcej bodźca do ugryzienia. Ta przynęta spinner jest aktywna UV. Przynęta na ryby drapieżne: przynęty spinner są gotowe do łowienia. Przynęta wędkarska: przynęta na skirted jig z realistycznie odblaskowymi oczami 3D w połączeniu z kolorową dekoracją z kauczuku silikonowego i laserowo zaostrzonymi haczykami przyniesie Ci wiele ugryzień i ryb.

Nie może zabraknąć w żadnym pudełku wędkarskim: idealnie nadaje się jako zestaw przynęt na szczupaki, jako sztuczna przynęta na szczupaki i przynęty wędkarskie na szczupaki. Zestaw przynęt wędkarskich: zestaw przynęt crank Bait zawiera 5 przynęt spinningowych w różnych kolorach i dekoracjach. Nadaje się również jako przynęta na sandacze do łowienia sandaczy.
MarkaNjord Kalastus #ad
ProducentBaitastic OÜ #ad
Waga0.03
Gwarancja2

10. Angel-Berger

#ad

Red Devil, Wild Devil Baits Jig Spinner Spin Jig Spin Jig Spin Jig Spinnner Łyżka 10 g

#ad
Angel-Berger #ad - Niezawodny wybór: zaufaj sprawdzonej wydajności jig spinner WDB, który przekonuje swoim wysokiej jakości wzornictwem i skutecznością wędkarzy na całym świecie.

Skuteczne łowienie ryb drapieżnych: wdb jig Spinner idealnie nadaje się do okoni i bolenia i zalicza się do najbardziej łapanych przynęt dla tych gatunków ryb. Wydajna konstrukcja: łopatka o wymiarach 2, 5 x 1, 5 cm wytwarza ogromny nacisk, waga 10 g umożliwia optymalne wykorzystanie w płytkich obszarach wodnych. Duża odległość rzutu: dzięki bardzo dużej odległości wyrzutu i różnorodnym możliwościom prowadzenia można również przechytrzyć nieśmiałe ryby. Różne rozmiary: dostępne w wariantach 10 g i 18 g, pasują do różnych głębokości wód i warunków wędkowania.
MarkaAngel-Berger #ad
ProducentAngel-Berger #ad
Waga0.03